Co to jest iMouse ?

Jest to autonomiczne oprogramowanie do kontekstowego przeszukiwania internetu. W oparciu o zadaną bazę przeszukuje  internet i gromadzi dane. Wyszukuje kluczowe dane na zewnętrznych stronach których nie ma w bazie oraz sam poszerza bazę danych o nowe strony. Nie jest to narzędzie typu social media. Nie bazuje na żadnym API kluczowych portali. Równolegle może analizować do miliona stron w ciągu 7 godzin pracy na pojedynczym procesorze klasy i3. Jest w pełni skalowalny. Dodając do systemu kolejne hardware proporcjonalnie zwiększamy moc obliczeniową iMouse.

 

Jak iMouse zarabia pieniądze ?

 

-zastępuje czynnik ludzki w wyszukiwaniu danych w skali makro
-nie ma ograniczeń czasowych, terytorialnych, językowych
 
-może cyklicznie analizować te same dane źródłowe 
-jest intuicyjnie konfigurowalny pod pod konkretne rozwiązania biznesowe 
 

Przykłady wykorzystania

Na przykładzie rynku nieruchomości

Ogłoszeń deweloperów którzy chcą sprzedać coś są dziesiątki tysięcy w skali kraju. Ogłoszeń osób które kupią nieruchomość jest 1 tysięczna w stosunku do developerów. iMouse poszuka tych drugich analizując miliony linków. Ile warta jest dla developera informacja, że ktoś kupi taką działkę jaką on ma do sprzedania?

 iMouse posortuje dane niezależnie czy....   w zależności od  tożsamości, różnic i podobieństw. Może tak robić cyklicznie np co godzinę upatrując zmian. Jakich zasobów ludzkich trzeba użyć by to  osiągnąć? Czy jest to opłacalne ? 

Biznes generalnie dzieli się na tych co chcą coś kupić lub sprzedać. W biznesowym wykorzystaniu iMouse ogranicza tylko  kreatywność, zastosowań są tysiące. iMouse w przeciwieństwie do wyszukiwarek globalnych typu google, bing nie patrzy na internet globalnie z lotu ptaka. On bada pod mikroskopem konkretne obszary biznesowe które znamy dzięki wyszukiwarkom milimetr po milimetrze.